Pogotowie pogrzebowe

790 50 50 30

Bezgotówkowe rozliczanie pogrzebów

Dom Pogrzebowy Caelum ze Skwierzyny świadczy dla Państwa usługi pogrzebowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę na terenie Gmin Skwierzyna, Bledzew, Międzyrzecz, Przytoczna, Trzciel, Pszczew,Międzychód, Zielna Góra, Gorzów, Świebodzin, Sulechów, województwa lubuskiego,wielkopolskiego a także całej Polski, dbając o to, aby ostatnie pożegnanie było pełne zadumy i szacunku.

 

Dla naszych klientów organizujemy pełne ceremonie pogrzebowe świeckie oraz religijne, aby odciążyć Państwa w tych trudnych chwilach po stracie bliskiej osoby. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem, dzięki któremu organizujemy uroczystości kompleksowo.

 

Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę – wystarczy tylko skontaktować się z nami pod nr tel 790-50-50-30 , aby zlecić wykonanie usług. W razie jakichkolwiek pojawiających się pytań nasi pracownicy są gotowi do odpowiedzi i udzielą Państwu wszystkich kluczowych informacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, że chwile po utracie kogoś bliskiego mogą być bardzo wyczerpujące, dlatego też jesteśmy zawsze do usług i pomożemy Państwu przejść ten trudny okres.

 

Zajmujemy się organizacją pogrzebów zawsze zgodnie z życzeniami naszych klientów. Gdy potrzebują Państwo wsparcia, wtedy jesteśmy gotowi do przeprowadzenia formalności i spraw związanych z pochówkiem w USC, ZUS, KRUS, WBE,.Drukujemy klepsydry, możemy zamieścić również nekrologii w prasie lokalnej lub ogólnopolskiej. Pomagamy w doborze trumien, urn, tabliczek pogrzebowych, wieńców. Także naszym klientom oferujemy usługi transportowe na terenie Polski i zagranicy.

 

Nasz Dom Pogrzebowy oferuje ponadto usługi w ramach kremacji – dysponujemy własnym krematorium, także posiadamy komfortowe kaplice i salę pożegnań, w której można obserwować proces kremacji. Dodatkowo nasz obiekt jest wyposażony w salę do kosmetyki osób zmarłych oraz w chłodnię. Zapewniamy zawsze dogodne terminy bez długiego czekania.

 

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów mógł być zadowolony z jakości oferowanych przez nas usług. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić również wszystkie Państwa wymagania pod tym względem. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z obsługi naszego Domu Pogrzebowego Caelum, jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!